تبلیغات
زومیپ - 15 وب‌سایت برتر که در سال 2013 پا به عرصه‌ی وجود نهادند

15 وب‌سایت برتر که در سال 2013 پا به عرصه‌ی وجود نهادند

دوشنبه 9 دی 1392 10:50 ب.ظنویسنده : زومیپ

 
15 وب‌سایت برتر که در سال 2013 پا به عرصه‌ی وجود نهادند

Postach.io

BestWebSite1

در حالی که هم اکنون شما قادرید با استفاده از Word Press یا سایر ابزارها وبلاگ شخصی خود را اداره کنید، Postach.io امکان بی‌نظیری را در اختیار شما قرار می‌دهد. با کمک آن شما می‌توانید Evernote خود را به پلتفرم وبلاگ نویسی تغییر دهید. Postach.ico ابزاری قدرتمند به شمار می‌رود که در عین حال به شما این امکان را می‌دهد تا راحت‌تر ویدئوهای یوتیوپ را دریافت کرده و توئیت کنید. اطلاع از این نکته که تمامی داده‌های شما روی Evernote ثبت شده‌اند، آرامش بخش است.

Digg Reader

BestWebSite2

با به پایان رسیدن دوره خبرخوان گوگل در سال 2013 تعدادی دیگر از خبرخوان‌ها در دسترس قرار گرفتند که داوطلب جایگزینی با آن به شمار می‌رفتند. شاید بهترین راهکار از سوی Digg با اعلام محصول جدیدی موسوم به Digg Reader ارائه شد. این یک اپلیکیشن ساده و زیبا است که به ویژه در زمینه مصرف ترافیک اینترنتی صرفه‌جویی می‌کند. مخصوصا در پیدا کردن آیتم‌های جدید که در صفحه‌ی اصلی موجود هستند، بسیار راهبردی است.

Nextly

BestWebSite3

Nextly تمایل دارد شما خبرخوان را به دست فراموشی سپرده و به اخبار آنلاین به شیوه‌ای کاملا مشابه با تلویزیون علاقمند شوید. فیسبوک، توئیتر، Reddit و دیگر منابع شناخته شده خبری هدف Nextly بودند که سرخط اخبار آنها را گرفته و به شیوه‌ای نوین به کاربر ارائه می‌کند، گویی که در حال مشاهده یک کانال تلویزیونی در مرورگر هستید . شما می‌توانید بین منابع گوناگون خبری به آسانی جابجا شده یا به سادگی از یک موضوع عبور کنید. این ویژگی مورد نیاز آن‌دسته از افرادی است که برای دریافت اخبار به یک خبرخوان نیازمند بوده و در عین حال مایلند از آخرین به روز رسانی‌های دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی نیز مطلع شوند.

Canva

BestWebSite4

اگر درصدد افزودن طراحی و زیبایی به کار خود هستید پس این همان چیزی است که به آن نیازمندید. با این ابزار به سادگی قادر به طراحی‌هایی زیبا هستید بدون آنکه نیازمند کسب مهارت‌های خاصی باشید. می‌توان از میان طیف گسترده‌ای از پیش زمینه، قالب، برچسب و دیگر جزئیات، موارد مناسب را انتخاب کرده و آنها را در کنار یکدیگر قرار داد. کاربران میتوانند با کمک Canva به راحتی به منظور خود دست یابند بدون آنکه با دشواری چندانی مواجه شوند.

Pop-up Archive

BestWebSite5

پاب آپ آرشیو ابزار جدیدی است که در گردآوری و استفاده از صدا به خبرنگاران، ‌اصحاب رسانه، آرشیو کننده‌ها، تاریخ شناسان و سایر افراد کمک کرده و انجام امور را با سهولت بیشتری امکان پذیر می‌گرداند. وقتی که صدایی ضبط می‌کنید، کافی است آن را روی Pop-up Archive آپلود کنید. با این کار به طور خودکار از روی آن رونوشتی تهیه شده و در اختیار ضبط کنندگان قرار می‌گیرد. در عین حال همراه با صدای ضبط شده، فهرستی هم ارائه می‌شود که به کسانی که در جستجوی مواردی مشابه باشند از طریق ارائه داده‌هایی همچون تاریخ، شرکت کنندگان، مکان و اطلاعاتی از این دست یاری می‌رساند. به علاوه هم اینک روی آن تعداد فراوانی صداها و نواهای گوناگون و جذاب که از رادیو ملی گرفته شده موجود است، که می‌توان آنها را جستجو کنید.

Smithsonian X 3D

BestWebSite6

این پروژه‌ای بلند پروازانه است که از سوی موسسه اسمیت سونیان ارائه شده و هدف آن خلق اسکن سه بعدی کامل از اشیاء و مواد مصنوعی می‌باشد. این کاربر را قادر می‌سازد با استفاده از طیف گسترده‌ای از جزئیات دقت کار خود را بالا ببرد. می‌توان با کمک آن خرچنگ آبی و حتی یک نواختر را بازسازی کرده و نتیجه کار را مشاهده کرد. البته بهتر است تورهای راهنما را از قلم نیاندازید.

TorSearch

BestWebSite7

این شبکه مدعی است گمنام باقی مانده، اما دارای ترافیک روزانه مشخصی است. کاربران قادرند با استفاده از خطوط باز ارتباطی آن به اطلاعاتی دست یابند که توسط موتورهای جستجویی همچون گوگل و بینگ قابل دسترسی نیست. TorSearch در نظر دارد این امکان را برای اکثر کاربران فراهم کند تا از امکانات این شبکه برخوردار شوند.

Phraseum

BestWebSite8

Phraseum یک ابزار بسیار ساده و کاربردی برای مرورگر است که به پیشرفت یادگیری زبان کمک می‌کند. با کمک آن می‌توان عبارات و اصطلاحاتی را که در طی جستجو در شبکه با آنها مواجه می‌شوید، جمع آوری و ذخیره کنید و حتی برای آنها برچسب طراحی نمایید که بتوانید در آینده راحت‌تر به این اطلاعات دسترسی داشته باشید. بدین صورت کاربر قادر است یک پایگاه اطلاعاتی قابل قبول در زمینه اصطلاحات موردنیازش فراهم کند. کار کردن با آن بسیار لذت بخش است.

Culturalist

BestWebSite9

اگر شما به جمع آوری مقالات علاقه دارید حتما اطلاع دارید که فهرست بندی آنها بهترین راه برای نظم بخشیدن به اطلاعات مورد نیاز و مفید می‌باشد.

Culturalist اما در پی برداشتن گام‌های بلندتری در این زمینه بوده و در نظر دارد شما را وادارد تا فهرست‌های خود را به صورت موضوعی دسته بندی کرده و در عین حال از دیگران هم دعوت کنید تا دانسته‌ها و اطلاعات خود را به فهرست شما بی‌افزایند. در واقع این‌ها فهرست‌هایی هستند که بر اساس شبکه‌های اجتماعی شکل می‌گیرند.

Iversity

BestWebSite10

این سرویس مدعی جدیدی است که در زمینه دوره‌های آموزش آنلاین پا به عرصه وجود نهاده است. اینجا در اصل شامل 24 دوره آموزشی رایگان است که در حدود 100,000 دانشجو را تحت پوشش قرار می‌دهد. شاخه‌های گوناگون علمی از فلسفه گرفته تا فیزیک، مهندسی، معماری، اقتصاد و حتی سیاست در طی این دوره‌ها آموزش داده می‌شوند.

Skethfab

BestWebSite11

در اینجا به همه امکان داده می‌شود مدل‌های سه بعدی ارائه شده را انتخاب و به هر بخش از شبکه وب که تمایل دارند انتقال دهند البته اینکار نه از طریق پلاگین بلکه فقط از طریق HTML5 امکان پذیر می‌باشد. کار کردن با آن بسیار ساده بوده و استفاده کنندگان قادرند با کمک حرکات ماوس طرح‌ها را بچرخانند، روی آنها زوم کرده یا تراز آنها را تغییر داده و در نهایت این طرح‌ها را به آن‌چیزی که مد نظر داشتند، تبدیل نمایند.

NextStories

BestWebSite12

Next Stories، با مشاهده و بررسی آنچه هم اکنون در حال خواندنش هستید، کار می‌کند. بدین صورت به شما فهرستی از مقالاتی مشابه که ممکن است بعدا تمایل به خواندن‌شان داشته باشید را ارائه می‌دهد و در واقع این کار را با بررسی انتخاب‌های معمول شما به انجام می‌رساند. شما می‌توانید سایت‌هایی را پیشنهاد داده یا بر اساس دسته بندی‌های خاص به دنبال اپلیکیشن‌های مورد نظرتان بگردید. اما به هر صورت عملکرد اصلی آن در جستجوی هوشمندانه سایت به سایت و دنبال کردن علایق معمول شماست.

Forecast.io

BestWebSite13

وقتی که مایلید در مورد وضعیت آب و هوا بیشتر بدانید این اپلیکیشن می‌تواند تجربه‌ای زیبا به شما هدیه دهد. چیزی که این اپلیکیشن در پی اثبات آن است، ارائه اطلاعات آب و هوایی در قالب اپلیکیشنی زیبا و درخشان است.  که با طراحی باشکوه و اطلاعات مورد نیاز با کمک یک کره زمین انیمیشنی که گرد خود می‌چرخد در اختیار کاربران قرار می گیرد. یک‌بار این اپلیکیشن را امتحان کنید، قطعا پشیمان نخواهید شد.

Meetings.io

BestWebSite14

کار با این سرویس بسیار راحت است، مثلا وقتی در نظر دارید تا یک کنفرانس ویدیویی برگزار کنید و قادر نیستید تنها بر امکانات خاصی همچون ارتباط از طریق اسکایپ یا از طریق Hangout گوگل تکیه کنید، تنها کافی است به سراغ Meeting.io رفته، اتاقی را انتخاب نموده و برای همه دوستان‌تان دعوت نامه ارسال کنید. نیازی به ثبت نام نیست، برگزاری کنفرانس‌های ویدیویی اکنون از هر زمانی ساده‌تر شده است.

Enthuse.me

BestWebSite15

دیگر لازم نیست افراد به سراغ گزینه‌های کسل کننده‌ای همچون LinledIn بروند. در عوض تنها کافی است از Enthuse.me استفاده کرده تا رزومه‌ی خود را در قالبی زیبا و ساده طراحی کرده و توانایی‌ها و قابلیت‌های خود را از این طریق در اختیار روسا و کارفرمایان قرار دهند. کار با آن ساده بوده و نتیجه بهتری به دنبال دارد. در ضمن می‌توان از آن در شبکه‌های اجتماعی نیز استفاده کرد.

یک سرویس خوب: Medium

BestWebSite16

اگر چه اولین بار در سال 2012 از مدیوم پرده برداری شد اما در اصل این سرویس اولین بار در سال 2013 برای عموم قابل استفاده شد و همین بهانه‌ای است که آن را در این فهرست و به عنوان متولد سال 2013 قرار دادیم. مدیوم یک بستر وبلاگ نویسی نوین جدید است که از سوی موسس توئیتر ارائه شده و کار با آن بسیار ساده می‌باشد.مدیوم با اولین بروز رسانی برای آن، زیباتر از قبل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اینجا همه چیز در نوشتن خلاصه می‌شود پس ضوابط را به دست فراموشی سپرده و فقط به نوشتن بپردازید.

شاید این فهرست در جلب رضایت شما چندان موفق عمل نکرده باشد، البته ممکن است در عین حال با برخی از برترین‌های ما هم موافق باشید. به هر روی نظرات و ایده‌های خود در مورد بهترین‌های سال 2013 را با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید.


برچسب ها: گوگل ، الکسا ، زومیپ ، زومیت ، اخبار ، فناوری ، اخبار فناوری ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 9 دی 1392 10:58 ب.ظ

 
سه شنبه 14 اسفند 1397 04:16 ب.ظ
even in 2018 there are some of the websites that were realised after winning the title they changed their website as they was not seo friendly & were taking too much time in loading
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 10:51 ب.ظ
фитнесс резинки купить
резинки для фитнеса в харькове
купить резинки для фитнеса в харькове
фитнес резинки bodbands
резинка ерласт для фитнеса
پنجشنبه 10 اسفند 1396 03:41 ب.ظ
برادر من پیشنهاد کرد که من ممکن است این وبسایت را دوست داشته باشم. او به طور کامل بود
درست. این پست واقعا روزم را ساخت. تو نمی توانی تصور کنی
فقط چقدر زمان برای این اطلاعات صرف شده بودم! با تشکر!
دوشنبه 30 بهمن 1396 08:05 ب.ظ
امروز من با بچه های من به ساحل رفتم.
من یک پوسته دریا پیدا کردم و آن را به 4 سالگی دادم
دختر و گفت: "شما می توانید اقیانوس را بشنود اگر شما این را به گوش شما قرار داده است." او گذاشت
پوسته به گوش او و فریاد. یک خرچ خرچنگ داخل و آن وجود دارد
گوشش را خم کرد او هرگز نمیخواهد برگردد!
LoL من می دانم که این کاملا موضوع نیست، اما من مجبور بودم
به کسی بگو
دوشنبه 2 بهمن 1396 07:19 ب.ظ
این نخستین بار نیست که من یک بازدید سریع را انجام دهم
وب سایت، من در حال مشاهده این صفحه وب dailly و به دست آوردن حقایق زیبا از اینجا هر روز.
پنجشنبه 16 آذر 1396 08:23 ب.ظ
من حتی نمی دانم که چطور به اینجا رسیدم، اما این را فکر کردم
پست خوب بود من نمی دانم شما چه کسی هستید، اما قطعا شما هستید
رفتن به وبلاگ نویس مشهور اگر شما در حال حاضر نیست؛) تشویق!
دوشنبه 13 آذر 1396 09:08 ب.ظ
همه چیز با توضیحات واضح از چالش ها بسیار باز است.
این واقعا آموزنده بود. وب سایت شما مفید است تشکر فراوان برای به اشتراک گذاری!
پنجشنبه 9 آذر 1396 06:05 ب.ظ
پست بسیار زیبا من فقط بر وبلاگ شما تکان دادم و آرزو می کردم
می گویند که من واقعا از مرور پیام های وبلاگ خود لذت بردم. در هر صورت من به فید شما و من مشترک خواهد شد
امیدوارم دوباره به زودی بنویسید
دوشنبه 6 آذر 1396 07:19 ب.ظ
آیا تا به حال در مورد ایجاد یک کتاب یا نویسنده مهمان در وب سایت های دیگر فکر کرده اید؟
من یک وبلاگ بر مبنای همان موضوعاتی که شما در آن بحث می کنید تمرکز کرده ام و واقعا دوست دارم شما را داشته باشم
برخی از داستان ها / اطلاعات را به اشتراک بگذارید. می دانم بازدیدکنندگان من ارزش دارند
کارت. اگر حتی از راه دور علاقه مند هستید، احساس کنید
به من یک ایمیل بفرست
جمعه 3 آذر 1396 05:33 ب.ظ
این آخر هفته ها به نفع من است، زیرا به این دلیل که این مناسبت را می خوانم این فوق العاده است
پست آموزشی در اینجا در محل اقامت من
پنجشنبه 18 آبان 1396 05:08 ق.ظ
روش خوبی برای توضیح دادن، و قطعه قطعه ای از نوشتن به
به دست آوردن اطلاعات مربوط به موضوع ارائه من، که من هستم
رفتن به مدرسه
یکشنبه 14 آبان 1396 04:46 ق.ظ
وبلاگ بزرگ در اینجا! علاوه بر این سایت شما زود بارگذاری میشود!
از چه میزبانی استفاده می کنی؟ آیا می توانم پیوند وابسته شما را برای میزبان خود دریافت کنم؟
من آرزو می کنم که وب سایت شما به سرعت به محض ورود به سایت شما بارگیری شود
یکشنبه 14 آبان 1396 12:47 ق.ظ
سلام، من کافی هستم، نخستین گام من برای توضیح دادن در هر مکان، زمانی که من خواندن
این پست من فکر کردم من همچنین می توانم نظر به دلیل این خوب ایجاد کنم
پاراگراف
جمعه 12 آبان 1396 11:07 ب.ظ
به طور کلی مسائل با شکوه، شما به سادگی یک خواننده جدید دریافت کردید.
چه چیزی می تواند در مورد انتشار شما که شما به سادگی نشان می دهد
چند روز پیش ساخته شد؟ مطمئنم؟
جمعه 12 آبان 1396 09:08 ب.ظ
اولا من می خواهم وبلاگ فوق العاده ای بگویم! من یک سوال سریع داشتم که می خواهم بپرسم اگر انجام دهید
نه ذهن من کنجکاو هستم تا متوجه شوم که شما خودتان را متمرکز می کنید
و قبل از نوشتن افکار خود را روشن کنید. من فکر میکنم افکار من را از بین ببرم.

من واقعا از نوشتن لذت می برم اما فقط به نظر می رسد
ابتدا 10 تا 15 دقیقه صرفا سعی در شکل دادن به هدر رفتن است
چگونه شروع کنیم. هر گونه پیشنهاد یا راهنمایی؟ با تشکر!
پنجشنبه 11 آبان 1396 01:33 ق.ظ
سلام، من فکر می کنم وبلاگ شما ممکن است مشکلات مربوط به سازگاری مرورگر را داشته باشد.
وقتی به وبلاگ شما در Safari نگاه می کنم، به نظر می رسد خوب است، اما اگر باز در IE، برخی از مسائل همپوشانی وجود دارد.
من فقط می خواستم یک سر سریع را به شما ارائه کنم! جدا از این، سایت فوق العاده!
چهارشنبه 10 آبان 1396 07:13 ب.ظ
سلام، من سایت خود را با استفاده از گوگل در حالی که به دنبال یک موضوع مشابه بود، وب سایت شما را پیدا کردم، به نظر می رسد بزرگ است.
من آن را در نشانکهای گوگلم نشانه گذاری کرده ام.
سلام، به سادگی از طریق Google وبلاگ خود را مورد هجوم قرار دهید و آن را پیدا کنید
واقعا آموزنده است من برای برسیل مراقبم. اگر این موضوع را در آینده ادامه دهید، سپاسگزارم.

بسیاری از افراد به احتمال زیاد از نوشتن شما سود خواهند برد.
به سلامتی!
سه شنبه 9 آبان 1396 04:23 ب.ظ
Have you ever considered about adding a little bit more than just
your articles? I mean, what you say is fundamental and all.
But just imagine if you added some great photos or
videos to give your posts more, "pop"! Your content
is excellent but with pics and videos, this site could definitely be
one of the greatest in its field. Terrific blog!
دوشنبه 8 آبان 1396 08:38 ب.ظ
نقاط عطف در مجموع، شما به سادگی یک خواننده جدید املا را دریافت کردید.
چه چیزی ممکن است درباره انتشار شما که چند روز پیش انجام دادید، توصیه شود؟
مطمئنم؟
دوشنبه 8 آبان 1396 07:55 ب.ظ
من واقعا دوست دارم وب سایت شما.. رنگ های بسیار زیبا و تم.
آیا خودتان این وب سایت را ساختید؟ لطفا در صورت تمایل سایت خود را ایجاد کنید
و دوست دارد یاد بگیرند که در آن از این یا دقیقا چه موضوعی نامگذاری شده است.
قدردانی آن
یکشنبه 30 مهر 1396 05:25 ب.ظ
این یک پاراگراف قابل توجه در حمایت از تمام وب است
بینندگان من از آن مطمئن خواهم شد.
شنبه 1 مهر 1396 11:27 ب.ظ
I'm impressed, I must say. Rarely do I come across a blog that's both equally
educative and amusing, and let me tell you, you've hit the
nail on the head. The problem is an issue that too few men and women are
speaking intelligently about. I'm very happy I found this in my hunt for something relating to this.
جمعه 17 شهریور 1396 11:00 ق.ظ
چطوری این نوع از موضوع است اما من نیاز به برخی از کمک از یک وبلاگ تاسیس شده است.
آیا وبلاگ خود را تنظیم می کند؟ من خیلی نیستم
اما من می توانم چیزهای خیلی سریع را شکل دهم.
من فکر میکنم در مورد ساختن خودم فکر میکنم، اما مطمئن نیستم که در آن شروع شود.
شما نظر یا ایده ای دارید؟ قدردانی آن
جمعه 17 شهریور 1396 10:42 ق.ظ
I wanted to thank you for this wonderful read!! I absolutely enjoyed
every little bit of it. I have you book-marked to check out new
stuff you post…
جمعه 17 شهریور 1396 06:45 ق.ظ
به سرعت این سایت در میان همه کاربران وبلاگ، بسیار مشهور است، به دلیل این مقالات بسیار متنوع است
جمعه 17 شهریور 1396 05:41 ق.ظ
پست بسیار پر انرژی، من آن را دوست داشتم. بخشی وجود خواهد داشت
2
جمعه 17 شهریور 1396 01:44 ق.ظ
مقاله قابل ملاحظه ای، کاملا چیزی که من دنبالش بودم
برای.
پنجشنبه 12 مرداد 1396 08:42 ب.ظ
Write more, thats all I have to say. Literally,
it seems as though you relied on the video to make your point.
You definitely know what youre talking about, why throw away
your intelligence on just posting videos to your blog when you could be giving us something informative to read?
سه شنبه 10 مرداد 1396 04:25 ب.ظ
Asking questions are genuinely good thing if you are not understanding something entirely, but this post presents
pleasant understanding even.
سه شنبه 10 مرداد 1396 02:39 ب.ظ
WOW just what I was searching for. Came here by searching for Can you grow taller with
exercise?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30